Проекты

Компания Les Noms благодарит Воскресную школу "Чадо" и УПЦКП за участие в благотворительном концерте для детей сирот и детей из малообеспеченных семей.

Всі ми маємо Батька, Який чекає на нас.

У неділю, 15 травня 2016 р. у недільній школі «Чадо» при Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі з благословення намісника, високопреосвященійшого архієпископа Агапіта відбулася пасхальна вистава для дітей. Глядачами стали діти з малозабезпечених сімей та діти-сироти. Малеча мала змогу не лише насолодитись грою вихованців недільної школи, а й поспівати разом з ними українських пісень.

Розпочалося святкування вступним словом керівника школи – диякона Петра Лопатинського. Отець Петро від імені намісника монастиря , високопреосвященійшого архієпископа Агапіта привітав усіх присутніх жінок з Неділею жон-мироносиць та наголосив, що лялькова вистава, яку будуть бачити діти, має на меті показати, що ми завжди можемо повернутися до справжнього рідного дому якщо віримо у Господа. Після вступного слова виступили учні недільної школи із виставою «Блудний син».

Сама ж лялькова вистава, яку підготували діти під керівництвом та стараннями викладача і завуча школи Наталії Ващенко, викликала захоплення у присутніх — діти дивилися та співпереживали дійовим особам. Вистава ще раз утвердила основні християнські цінності: віру, надію й любов, а також подарувала усім присутнім можливість повірити, що всі ми маємо Батька, Який чекає на нас.

Свято завершилось врученням подарунків, які люб’язно надала керівник компанії «Les Noms» Катерина Демчук. Адміністратори школи «Чадо» щиро вдячні пані Катерині за організаційну та фінансову допомогу, без якої це свято не було б можливим.

Свяжитесь с нами и закажите мероприятие уже сегодня! Контакты

Коротко о нас

Компания Les Noms MICE & Event Agency сумеет провести мероприятие любого масштаба в любой точке мира, ведь мы не ограничиваем своих клиентов в возможностях. Мы имеем опыт проведения как небольших выездных мероприятий, так и инсентив-туров для больших групп.

LES NOMS FACEBOOK